O mnie

Jestem jak yin i yang.

Z jednej strony zaborcza i nietolerancyjna, nie słuchająca żadnych uwag, a nawet złośliwa. Z drugiej pomocna, wrażliwa, chcąca zbawić cały świat i gotowa do zmian na lepsze.

Kiedy odłożę na bok dobre i złe cechy widzę swój zapał (najczęściej słomiany), ciekawość świata, miliardy pomysłów i bezkompromisowość w stosunku do zła i łamania zasad.

Wiem, że można mnie kochać albo nienawidzić. Wielokrotnie słyszałam, że jestem dziwna, ale po latach pokochałam swój introwertyzm, a brak pewności siebie rekompensuje mi chora zawziętość.

Najważniejsze dla mnie jest życie w zgodzie z własną naturą. Powoli uczę się, że moja opinia nie zawsze jest najlepsza i tego, kiedy trzeba stanąć do walki, a kiedy sobie odpuścić.

Na tym blogu znajdziecie felietony o tematyce społecznej (najbardziej bliskiej chyba nam wszystkim). Nie będzie niczego, co poruszałoby temat polityki, religii oraz historii.

Zapraszam do czytania poradników podróżniczych oraz lifestyle’owych i reportaży z przeróżnej maści eventów, eksperymentów i wyjść w świat.

Na razie nie chcę pokazywać swojej twarzy, ani przybliżać konkretnych informacji, żebyście poznali lepiej moje wnętrze, a nie skupiali się na okładce.